KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 6318463
nr 631 8463
Gouache
osignerad, 64x46
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 mars 2010
kl 19:11:14
100 kr
200 kr
Gouache